Про проведення робочої наради у м. Краснодон по реалізації здешевлення вартості іпотечних кредитів

В межах реалізації спільних дій Луганської облдержадміністрації та регіонального управління Фонду, які спрямовані на популяризацію та поширення реалізації в області програми здешевлення вартості іпотечних житлових кредитів, на 2 серпня 2013 року запланована робоча нарада у Краснодонській міській раді.

Нараду проводе заступник голови облдержадміністрації. Для участі у нараді запрошені: міський голова м. Краснодону та його заступники, керівники підприємств будівельної галузі, керівники управлінь облдержадміністрації, директор регіонального управління Фонду, представники банківських установ. Також запрошені керівники вугільних підприємств міста, працівники яких можуть скористатися умовами державної програми.

На нараді заплановано розглянути питання щодо спільних дій по популяризації програми здешевлення вартості іпотечних житлових кредитів, залучення до участі у програмі мешканців м. Краснодону, можливості надання вугільними підприємствами матеріальної допомоги своїм працівникам на сплату особистого внеску, якщо вони виявлять бажання взяти участь у програмі.

Також буде розглянуто хід будівництва житлового будинку, який затверджено до участі у програмі.