До уваги позичальників!

 

До уваги позичальників!

 У зв’язку з прийняттям Верховною Радою України законів, спрямованих на боротьбу із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території України, в тому числі Закону України № 533-IX від 17 березня 2020 року,

 Держмолодьжитло доводить до відома наступне:

 У разі прострочення позичальником у період з 01 березня 2020 року по 30 квітня 2020 року виконання зобов’язань за кредитним договором (в тому числі, але не виключно, прострочення позичальником у період з 01 березня 2020 року по 30 квітня 2020 року виконання зобов’язань зі сплати платежів) позичальник звільняється від відповідальності перед кредитодавцем за таке прострочення. В тому числі, але не виключно, позичальник в разі допущення такого прострочення звільняється від обов’язків сплачувати кредитодавцю неустойку (штраф, пеню) та інші платежі, сплата яких передбачена кредитним договором за прострочення виконання (невиконання, часткове виконання) позичальником зобов’язань за таким договором.

 При цьому, позичальник не звільняється від обов’язку виконання основного зобов’язання за кредитом.

 

Луганське регіональне управління Держмолодьжитла додатково інформує, що неустойка (штраф та пеня) за прострочення платежів на території Луганської області не нараховується. Банківські установи в Луганській області працюють, а також є можливість сплати по кредиту через системи Приват24, Ощад24. Нагадуємо, що платежі не через Укргазбанк потрібно сплачувати на 2-3 дні раніше останнього дня місяця. Введення карантину не звільняє від сплати по кредиту та комісії, а тільки звільняє від відповідальності за прострочення платежу.

19.03.2020