Надано кредит зі статутного капіталу Держмолодьжитла

 У червні надано другий кредит зі статутного капіталу Держмолодьжитла. Кредит у розмірі 355503 грн отримала  молода дівчина Авдєєва Олена на придбання двокімнатної квартири в м. Сєвєродонецьку. Дівчина була вимушена поїхати з окупованої території зі своєю матір’ю. Орендували житло, знайшла роботу, народила донечку. 

 Як розповила Олена: «Про фонд я дізналась від своєї колеги, яка у минулому році придбала житло за допомогою  молодіжного фонду. Подала заяву у лютому цього року, але дуже сумнівалась, що все вийде тому що дохід сім’ї маленький. В фонді запропонували вирішення проблеми за допомогою залучення поручителя. І ось, наразі  придбала житло! Ще не вірю, але вже є таке відчуття спокою»

 А ми вітаємо новоселів!!!

 За півроку Луганське регіональне управління Держмолодьжитла допомогло придбати житло 6 сім’ям на загальну суму 2,6 млн. грн.   Усі кредити було надано за рахунок статного капіталу Держмолодьжитла. 

 Наразі вирішується питання надання одного пільгового кредиту за Регіональною цільовою програмою забезпечення молоді житлом за рахунок обласного бюджету. 

З Сєвєродонецького міського бюджету фінансування не надходило. 

 02.07.2020