Перелік переможців проведеного відбору

 

31 серпня 2021 року Держмолодьжитлом за участі імплементаційного Консультанта та уповноважених представників Мінреінтеграції шляхом випадкового вибору за допомогою генератора випадкових чисел із застосуванням програмного забезпечення, що відповідає вимогам законодавства щодо захисту персональних даних, було проведено відбір переможців з числа кандидатів, що зареєструвалися для отримання пільгового іпотечного кредиту внутрішньо переміщеним особам за рахунок коштів гранту, наданих Кредитною Установою для Відбудови (KfW).

 

За результатами проведеного відбору повідомляємо про перелік переможців в Луганській області:

 

Унікальний номер заявки кандидата

Адміністративно-територіальна одиниця

Прізвище Ім'я По батькові

1

120000177

Луганська обл.

Берестова Ольга Сергіївна

2

120000324

Луганська обл.

Рябоконь Едуард Вікторович

3

120000339

Луганська обл.

Мельник Вероніка Віталіївна

4

120000019

Луганська обл.

Мороз Юрій Володимирович

 

Вітаємо переможців та нагадуємо про необхідність подання заяви про надання кредиту та необхідних для отримання кредиту документів, визначених Порядком пільгового іпотечного кредитування внутрішньо переміщених осіб за рахунок коштів гранту, наданих Кредитною установою для відбудови (KfW), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 року № 451, в термін до 20 вересня 2021 року.

 

З переліком документів, ЩО ПОДАЮТЬСЯ ПЕРЕМОЖЦЯМИ для отримання пільгового іпотечного кредиту на придбання житла, можна ознайомитись ТУТ.

 

Луганське регіональне управління Держмолодьжитла проводить прийом громадян/відвідувачів у приміщенні за умови дотримання протиепідемічних заходів (дотримання соціальних дистанції, масковий режим тощо).

 

В той же час не будуть допускатись громадяни/відвідувачі, які мають ознаки респіраторних захворювань або без наявності захисної маски.

 

01.09.2021