Запрошуємо кандидата на отримання кредиту за рахунок статутного фонду

 

Згідно розподілу коштів статутного капіталу Держмолодьжитла на Луганську область виділено 600000 грн на січень 2019 року.

 Запрошуємо кандидата

 

Порядковий номер

Дата подання заяви

Прізвище

2

10.01.2019

Патрушев І.О

 

Якщо у термін 10 днів з моменту опублікування інформації на офіційному сайті Луганського регіонального управління Держмолодьжитла кандидат не з’явиться до регіонального управління та не наддасть необхідні документи для отримання кредиту буде складено Акт про неявку та запрошується наступний кандидат.

 Для отримання кредиту необхідно надати:

 - копії документів, що посвідчує особу та членів сім’ї;

- копії ідентифікаційного коду на усіх членів сім’ї;

- інформаційну довідку з Державного реєстру  прав на нерухомість на усіх членів сім’ї;

- довідки про доходи, за формою затвердженою наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 27.08.2004р. № 192 ( у редакції наказу Міністерства соціальної політики України від 05.06.2015р. № 591) за останні 6 місяців (з помісячною розбивкою) 

- відомості або витяг з ЄДР юридичних осіб,  фізичних осіб- підприємців та громадських формувань, звітність про доходи з формою, встановленою органом державної податкової служби – для фізичних осіб-підприємців з відміткою про подання у встановленому законодавством порядку;

- інші документи, що підтверджують доходи кандидата;

- документи, що підтверджують родинні стосунки;

- копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та копії відповідних довідок членів сім’ї ( разі звернення внутрішньо переміщених осіб);

- копію посвідчення учасника бойових дій та довідку з Єдиного реєстру учасників антитерористичної операції (у разі звернення учасника антитерористичної операції).

 Усі копії документів приймаються при наявності оригіналів!